سرمایه گذاری بروی دلار

سرمایه گذاری بروی دلار یا کسب و کار خودمان؟!

افراد بسیاری به من مراجعه میکنند که آقای طهرانی به ما بگو کجا سرمایه گذاری کنیم؟ آیا سرمایه گذاری بروی دلار در حال حاضر منطقی است ؟

دوست عزیز در شرایط فعلی فقط باید بروی کسب و کار خودت سرمایه گذاری کنی، بروی افزایش مهارت ها و توانمندسازی سازمان خودت سرمایه گذاری کنی.

آرایشگری سرمایه گذاری بروی دلار انجام داده بود و نگران بود که قیمت ها چه تفاوتی می کنند ، گفتم چرا به جای سرمایه گذاری بروی دلار بروی بیزینس خودت سرمایه گذاری نمی کنی؟ چرا صندلی اضافه نمیکنی؟ چرا تبلیغات نمیکنی؟ چرا کار خودت رو رشد نمیدی؟

دوستان وقتی شما با تخصص، تجربه ، اعتبار و مهارت به همراه پول حرکت می کنید می توانید ارزش آفرینی کرده و کسب و کار خودتان را متحول کنید و به این شکل درآمدهای خود را افزایش دهید، اما وقتی تنها با پول خود دلار می خرید هیچ عاملی بغیر از ریسک و شانس نمی تواند به شما سود برساند.

کمی هوشمندانه تر عمل کنید و بررسی کنید که کدامیک از جنبه های کار شما نیاز به سرمایه گذاری دارد و به چه شکلی می توانید سرمایه خود را به گردش درآورید تا بتوانید بیشتر از افزایش احتمالی قیمت دلار سود کنید

پنج شنبه ۱۹ مهرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۹ الی ۱۷ کارگاه مدیریت ارتباط با مشتری ، برگزار میشود که پیشنهاد می کنم حتما در این دوره حضور داشته باشید.

در این دوره فوق العاده به ارائه تکنیک ها در جذب مشتری، درگیرسازی مشتری، خدمت به مشتری، نگهداری مشتری و ارجاعات مشتری می پردازیم و ۸ ساعت فوق العاده را در کنار هم خواهیم داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایید.

ثبت نام کارگاه مدیریت ارتباط با مشتری

 

برنامه کات (کوتاه از تهرانی) از این پس در سایت درج خواهد شد، منتظر دریافت نظرات ارزشمند شما هستیم

…….

فایل تصویری سرمایه گذاری بروی دلار یا کسب و کار خودمان؟!

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *