جلسه ششم» 3 گودال خطرناک+پیشنهاد ویژه

در طی 5 ویدئو قبلی نقشه راه کسب و کار میلیاردی را با شما به اشتراک گذاشتم و امیدوارم به این نتیجه رسیده باشید که چه فرصت های استثنایی برای تمام بیزینس ها وجود دارد.

مایکل شوماخر دارنده هفت عنوان قهرمانی جهان یک جمله بسیار معروف دارد: “تنها رمز موفقیتم این است که زمانی که دیگران ترمز می کنند من گاز می دهم.”

در این ویدئو می خواهم 3 گودال خطرناک را با شما به اشتراک بگذارم و همچنین می خواهم یک فرصت استثنایی را به شما معرفی کنم. توصیه می کنم این ویدئو را حتما تا انتها ببینید.

…..

3 گودال خطرناک کسب و کارها چیست؟

  • 1- عدم شناخت پرسونای مخاطب هدف
  • 2-عدم وجود استراتژی مشخص (تنها استفاده از ابزارها و تکنیک و تاکتیک ها)
  • 3- عدم تعامل با مشتریان هدف

نظریه مهم فستینگر چیست؟

…..

پیشنهاد استثنایی من به شما

اگر واقعا تصمیم دارید کسب و کار خودتان را متحول کنید و دوست دارید در کمترین زمان ممکن به نتیجه برسید، براتون یک پیشنهاد بسیار ویژه دارم. دوره بلند مدت “آکادمی کسب و کار میلیاردی” جاییکه من به عنوان مربی و منتور در کنار شما هستم و آموزش های لازم را به شما می دهم و هم مسیر حرکت شما را در بیزینس اصلاح می کنم تا بتوانید در شرایط بحران فعلی به ساحلی امن رفته ، درآمد پایدار و مشتریان ارزشمند بیشتری را تجربه کنید.

اگر دوست دارید بیشتر در مورد این دوره بدانید، توصیه می کنم روی لینک و دکمه زیر کلیک کنید و بعد از خواندن اطلاعات دوره پیش ثبت نام خود را انجام دهید تا در دوره آتی در اولویت ثبت نام قرار بگیرید.

برای یک جلسه مشاوره رایگان قبل از شروع دوره با شما در ارتباط خواهیم بود

دانلود این فایل ویدئویی:جلسه ششم: 3 گودال خطرناک

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *