تبلیغ

چطور تبلیغ کنیم؟

افراد بسیاری به من مراجعه می کنند که ما کجا تبلیغ کنیم و چطور تبلیغ کنیم تا بیشتر دیده شویم؟

آیا مخاطبین هدف خود را شناسایی کرده اید؟ چرا در حال حاضر در همه جا می خواهید حضور داشته باشید و کل مردم ایران شما را ببینند؟

اولین قدم برای انتخاب رسانه مناسب ، شناسایی مخاطب هدف است تا ببینیم مشتریان ما در کجا حضور دارند و ما هم برنامه ای داشته باشیم تا در همانجا حضور داشته باشیم و نه در همه جا!

ست گادین میگه: یا می توانید کاری کنید تا توجه مشتریان را به خود جلب کنید یا باید توجه آنها را بخرید!

شما برای اینکه توجه آدم ها رو بخرین بایستی پول پرداخت کنید

آقای ست گادین مخالف بازاریابی برونگرا است و این نوع از بازاریابی را بازاریابی وقفه ای نام گذاری کرده اند.به عنوان مثال شما به سایتی مراجعه می کنید و در کنار صفحه بنرهای مختلف چشمک می زند یا وقتی سایتی را باز می کنید پاپ آپ همزمان باز میشود یا در هنگامیکه در سمیناری حضور دارید برنامه را متوقف می کنند و باید فیلم تبلیغاتی حامی را ببینید و یا هنگامیکه درحال تماشای فیلم موردعلاقه خود هستید تبلیغی را مجبور هستید مشاهده کنید.

در بازایبای درونگرا مشتری پس از جستجو به محتوا و وب سایت شما می رسد، وقتی به دنبال محصولی می گردد ، وقتی به دنبال اطلاعات خاصی می گردد.

فردی به شما کتابی هدیه می دهد و درآن کتاب در خصوص خواص گیاهان دارویی توضیحاتی نوشته شده است و این کتاب توسط فروشگاه یا برند خاصی به چاپ رسیده است، این بهترین شکل بازاریابی در شرایط کنونی است.

شما با در اختیار گذاشتن محتوای رایگان و تاثیرگذار می توانیم آنها را به کسب و کار خودمان علاقمند کنیم

ما میتوانیم با تولید ایبوک ها و فیلم ها و فایل های رایگان مخاطب را با خودمان بیشتر درگیر کنیم

پس در کسب و کارخودتان بازاریابی و تولید محتوا را جدی بگیرید و دائما در حال تولید محتوای ارزشمند باشید تا بتوانید تاثیرگذارتر باشید.

به این شکل مشتری ما را راحت تر پیدا خواهد کرد و با تولید محتوای سئو شده می توانیم در موتورهای جستجو جایگاه بهتری را بدست بیاوریم و نیازی به تبلیغات چندصد میلیونی نیست.

تولید محتوا ارتباط با مشتری را بوجود می آورد وهنگامیکه ارتباط بوجود بیاد اعتماد بوجود می آید و هنگامیکه اعتمادبوجود بیاد کسب و کار شما رونق پیدا خواهد کرد

برنامه کات (کوتاه از تهرانی) از این پس در سایت درج خواهد شد، منتظر دریافت نظرات ارزشمند شما هستیم

…….

فایل تصویری چطورتبلیغ کنیم؟

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *