وبلاگ
8 گام شگفت انگیز در ارتباط با مشتری

کتاب ۸ گام شگفت انگیز در ارتباط با مشتری منتشر شد

چالش برانگیزترین دغدغه‌ی صاحبان کسب و کار در هر لحظه ، کسب درآمد بیشتر است. حال با توجه به شرایط فعلی بازار ایران و تغییر در نیازهای مشتریان، دستیابی به این مهم تنها با پیاده سازی ایده‌های شگفت انگیز در ارتباط با مشتری امکان پذیر است. کتاب ۸ گام شگفت انگیز در ارتباط با مشتری که به تازگی منتشر شده به همین موضوع مهم با موشکافی عمیق تری می‌پردازد. در این کتاب آمده؛  برخی از شرکت ها تنها به فکر جذب مشتریان جدید هستند و برخی هم تنها به راه اندازی باشگاه مشتریان می اندیشند تا به این طریق بتوانند حداقل جلوی ریزش بخشی از مشتریان خود را بگیرند. این در حالی‌ست که باید برندها در آغاز سفر مشتری حضور داشته باشند و به  بخشی از داستان مشتریان خود تبدیل شوید.

 

حتما” برای شما هم اتفاق افتاده است که:

  • رقبای شما نتیجه بهتری می گیرند و با اینکه محصولات یا خدمات بهتری را ارائه می کنید درآمد و مشتریان کمتری دارید!
  • مشتریان از خدمات دریافتی ناراضی هستند.
  • اطلاعات بسیاری از مشتریان را در اختیار دارید اما هیچ کاربردی برای شما ندارند
  • ایده ای برای درگیرسازی مشتریان با کسب و کار خود ندارید
  • مشتریان ثابتی دارید اما درآمد شما تغییری نکرده است!

 

این کتاب در هشت گام فوق العاده و در دو بخش مجزا که یکی از دید مشتری و دیگری از دید کسب و کار است، به ارائه نکات مهمی در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری می پردازد، استراتژی هایی کاربردی برای ارائه تجربه ای فوق العاده در کلاس جهانی به مشتریان ایرانی …

قدم های مطرح شده در کتاب برای تمامی کسب و کارها مناسب و قابل اجرا هستند ، به این معنا که شما می توانید هر آنچه دوست دارید را از هر بخش بردارید و برای کسب و کار خود سفارشی سازی کرده و پیاده سازی کنید.

هدف از این کتاب تلنگری به مدیران کسب و کارها بوده و تلاش میکند تا به ابعاد مهم در ابن حوزه بپردازد. در این کتاب تلاش شده است تااز زیاده گویی پرهیز شود تا خواننده به اصل مطلب در هر بخش بپردازد.

لازم به ذکر است:  کتاب ۸ گام شگفت انگیز در ارتباط با مشتری به نویسندگی حمید حاتم طهرانی  منتشر شده و در حال حاضر در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است، به شما توصیه می کنیم مطالعه این کتاب را از دست ندهید

خرید این کتاب در قالب فایل صوتی و دیجیتالی نیز امکان پذیر می باشد.

جهت دانلود رایگان ۲۵ صفحه از کتاب و خرید به لینک زیر مراجعه نمایید

 

کتاب ۸ گام شگفت انگیز در ارتباط با مشتری