یک میلیون دلار از هر مشتری

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که از چه راههایی میشه یک میلیون دلار از هر مشتری درآمد داشت؟

طی ۳ ماه گذشته، روزانه پیام های مختلفی را در یافت می کنم و تمامی افراد سوالات مشترکی را می پرسند، میگن آقای طهرانی بله میدونیم مدیریت ارتباط با مشتری خیلی خوبه، هدف تعیین کردن خوبه، رفتار مناسب با مشتری ، نرم افزار crm و…. هم خوبه اما پول کجاست؟چطور میتونیم پول بیشتری از مشتریان خود در بیاوریم؟ آیا راهکارها و ایده های خاصی وجود داره؟

من درجواب میگم خوب اگر شما به درستی حرکت کنید و در مراحل شناسایی،جذب، حفظ و توسعه مشتری درست گام بردارید، اطلاعات مشتریان را تجزیه و تحلیل کنید، وفاداری آن را هم افزایش دهید به مرور درآمدهای شما افزایش پیدا میکند.

اما ظاهرا” استقرار crm در میان کسب و کارهای کوچک همچنان با چالش جدی روبرو است و همه افراد به دنبال کسب نتایج سریعتر هستند و علاوه بر آن به دنبال اجرای ایده های خاص در کسب و کار خود هستند تا بتوانند سهم بیشتری را از جیب مشتری به خود اختصاص دهند و وفاداری بیشتری را به همراه داشته باشند.

در کل کسب درآمد بیشتر از هرمشتری و یا به قول خودمان چکار کنیم تا پول بیشتری از هرمشتری دربیاوریم.

دلیل انتخاب این عنوان برای این مجموعه آموزشی اینست که هدف ما کسب بیشترین درآمد از هرمشتری درطول عمر ارتباط آن مشتری با سازمان است وما به دنبال معرفی راهکارهایی خاص و ویژه هستم که با اندک تغییراتی در فضای کسب و کار خود بتوانید به نتایج فوق العاده ای دست یابید.

به مرور در فایل های آموزشی مختلفی ایده های خاص وویژه ای را برای هر شغل و صنف مطرح خواهم کرد که تمامی ایده ها در حوزه ارتباط با مشتری فعلی و مسلما” راهکارهای خاص و فوق العاده کسب درآمد بیشتر می باشد.

لطفا” نظرات و پیشنهادات خود را ارسال نمایید و شغل و یا صنف مورد نظر خود را جهت ارائه ایده های ویژه معرفی کنید.

تمامی ایده های حاصل ۱۰ سال مشاوره و آموزش به سازمانها و افراد مختلف است و تنها به ارائه راهکارهای عملی خواهم پرداخت.

قبل از آماده سازی فایل های آموزشی قطعا” همکاران من تحقیقات گسترده ای را در خصوص شغل مدنظر خواهند کرد و نظرات سایر مشتریان را نیز درآن بیان خواهم کرد که این موضوع نیز به دریافت دید کلی از فضای کسب وکار شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *