وبلاگ
ایرانسل

داستان روز ( ایرانسل)

چند روز پیش برای تعویض رایگان مودم وایمکس به تی دی ال تی ای به سایت ایرانسل مراجعه کردم که پیغام خطا نمایش میداد که باید باشرکت تماس بگیرم،با شرکت محترم تماس گرفتم، و پس از انتظار ١٢ دقیقه ای (چون نفر ٩٢ در صف تماس بودم☹️) به اپراتور اطلاعات دستگاه را دادم و گفت شناسه باطل شده و شما باید تصویر کارت ملی فردی که ثبت نام کرده بفرستید، هروقت تصویر آماده شد مجدد تماس بگیرید تا بگم چیکار کنید!
وقتی کارت ملی اماده شد تماس گرفتم با یک همکار دیگه صحبت کردم و کل ماجرا را تعریف کردم و اطلاعات دستگاه را گرفت گفت خبر میدیم، روز بعد تماس گرفتند که شما نباید به اینجا زنگ میزدید، کاری دست ما برنمیاد، باید در سایت به بخش مشترکان تجاری رفته و فرمی روی سایت هست پر کنید، متاسفانه فرم ارور داد، تماس گرفتم با پشتیبانی، گفت کی گفته اون فرم رو پرکنید شما باید فرم کوتاه کنار صفحه را پر کنید تا با شما تماس بگیرند، سرمون هم شلوغه طول میکشه!!??
الان ۱۰ روز گذشته و هیچ…
تصمیم گرفتم مودم وایمکس ایرانسل رو بندازم دور?
چرا مشتری همش سردرگم است؟ چرا هیچ سابقه ای از تماس مشتری ثبت نمیشود تا برای همه توضیح ندیم کل ماجرارو؟ فقط بلدین صداروضبط کنین ؟
پیشنهاد شما چیست؟
برنامه شما برای کسب و کار خودتان چیست؟
هدف ازداستانهای روز تخریب هیچ برندی نبوده و فقط نمایش اتفاقاتی است که در حوزه مدیریت ارتباط با مشتری در اطراف ما می افتد و تنها تلنگری است به خودمان تا مشتری نداری را از کسب و کار خود دور کنیم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *